Meist

All on Barefoot kasvas välja Liliputi Eesti paljajalujalatsite riiulist (loe sellest, mis on barefoot jalatsit siit)Oleme aastaid toonud maale Liliputi pehme tallaga lastejalatseid ning 2019. aasta kevadel lõime oma Telliskivi 57 poodi täiskasvanute barefoot jalatsite riiuli. See riiul aina kasvas ja kasvas ning hakkas endale rohkem ruumi nõudma nii poes kui ka veebis. Nii sündiski All on Barefoot. 

All on Barefooti eesmärk on teavitada inimesi paljajalujalatsite eelistest ning pakkuda professionaalset tuge jalatsite valimisel. Meie Telliskivi 57 poes saad kõiki e-poes olevaid jalatseid nii proovida kui ka osta. Samuti saad poes head nõu, mis aitab leida just sinu jalale parimad jalatsid. Kui soovid tellida e-poest ning vajad abi jalatsite valimisel, mõõda ära oma jalg vastavalt juhistele ning kirjuta meile. Meil on suur valik nii täiskasvanute kui ka lastejalatsid.

Sinu paki saadame välja võimalikult keskonnasõbralikult, pakendamata seda täiendavasse pakendisse. Loodus on meile tähtis ning anname endast parima, et seda hoida. Samuti austame sinu veendumusi ja soove, mistõttu on meie valikus alati olemas ka vegan jalatsid.

Paljajalujalatsite kohta saad rohkem lugeda siit.

Kohtumiseni Telliskivi 57 2. korruse poes!

Sinu sõbrad All on Barefootist